Cfl
Czech Republic

Cfl

Choose a season:
Standings
# Team G W D L G GD PT Form Next
Cfl
1 AC Sparta Prague II AC Sparta Prague II 7 7 0 0 32:4 28 21 W
1. Karlovy Vary 1. Karlovy Vary
20.09.20 1 : 4 WIN
AC Sparta Prague II AC Sparta Prague II
W
AC Sparta Prague II AC Sparta Prague II
23.09.20 4 : 1 WIN
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
W
AC Sparta Prague II AC Sparta Prague II
27.09.20 3 : 0 WIN
FK Pribram B FK Pribram B
W
Motorlet Motorlet
03.10.20 1 : 3 WIN
AC Sparta Prague II AC Sparta Prague II
W
AC Sparta Prague II AC Sparta Prague II
11.10.20 4 : 1 WIN
Sokol Houston Sokol Houston
Písek
2 FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B 8 5 1 2 19:19 -1 17 D
FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B
13.09.20 4 : 4 DRAW
Motorlet Motorlet
W
Loko Vltavin Loko Vltavin
19.09.20 0 : 2 WIN
FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B
W
FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B
27.09.20 2 : 0 WIN
Sokol Houston Sokol Houston
L
Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice
03.10.20 8 : 0 LOSS
FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B
W
FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B
11.10.20 2 : 1 WIN
Stechovice Stechovice
Benesov
3 Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice 6 5 0 1 22:9 13 15 W
Rakovnik Rakovnik
12.09.20 3 : 4 WIN
Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice
W
Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice
19.09.20 4 : 2 WIN
Admira Prague Admira Prague
W
Loko Vltavin Loko Vltavin
26.09.20 1 : 2 WIN
Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice
W
Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice
03.10.20 8 : 0 WIN
FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B
W
Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice
10.10.20 2 : 0 WIN
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
1. Karlovy Vary
4 Admira Prague Admira Prague 7 5 0 2 13:8 5 15 W
Admira Prague Admira Prague
06.09.20 3 : 0 WIN
FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B
W
Admira Prague Admira Prague
13.09.20 2 : 1 WIN
Loko Vltavin Loko Vltavin
L
Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice
19.09.20 4 : 2 LOSS
Admira Prague Admira Prague
W
Admira Prague Admira Prague
27.09.20 1 : 0 WIN
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
W
Benesov Benesov
03.10.20 0 : 2 WIN
Admira Prague Admira Prague
Písek
5 Loko Vltavin Loko Vltavin 8 5 0 3 17:10 7 15 L
Admira Prague Admira Prague
13.09.20 2 : 1 LOSS
Loko Vltavin Loko Vltavin
L
Loko Vltavin Loko Vltavin
19.09.20 0 : 2 LOSS
FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B
L
Loko Vltavin Loko Vltavin
26.09.20 1 : 2 LOSS
Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice
W
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
03.10.20 1 : 3 WIN
Loko Vltavin Loko Vltavin
W
Loko Vltavin Loko Vltavin
10.10.20 2 : 0 WIN
Benesov Benesov
FK Pribram B
6 Benesov Benesov 8 4 0 4 13:14 -1 12 W
Písek Písek
11.09.20 0 : 2 WIN
Benesov Benesov
L
Benesov Benesov
19.09.20 2 : 5 LOSS
SK Slavia Prague B SK Slavia Prague B
W
Rakovnik Rakovnik
26.09.20 0 : 3 WIN
Benesov Benesov
L
Benesov Benesov
03.10.20 0 : 2 LOSS
Admira Prague Admira Prague
L
Loko Vltavin Loko Vltavin
10.10.20 2 : 0 LOSS
Benesov Benesov
FC Viktoria Plzen B
7 Písek Písek 6 3 1 2 15:10 5 11 W
Písek Písek
28.08.20 3 : 2 WIN
Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice
D
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
04.09.20 0 : 0 DRAW
Písek Písek
L
Písek Písek
11.09.20 0 : 2 LOSS
Benesov Benesov
W
FK Pribram B FK Pribram B
03.10.20 1 : 4 WIN
Písek Písek
W
Písek Písek
10.10.20 3 : 0 WIN
Motorlet Motorlet
Admira Prague
8 1. Karlovy Vary 1. Karlovy Vary 6 3 1 2 12:9 3 11 D
Motorlet Motorlet
29.08.20 0 : 0 DRAW
1. Karlovy Vary 1. Karlovy Vary
W
Stechovice Stechovice
12.09.20 1 : 2 WIN
1. Karlovy Vary 1. Karlovy Vary
L
1. Karlovy Vary 1. Karlovy Vary
20.09.20 1 : 4 LOSS
AC Sparta Prague II AC Sparta Prague II
W
1. Karlovy Vary 1. Karlovy Vary
04.10.20 3 : 1 WIN
SK Slavia Prague B SK Slavia Prague B
W
Rakovnik Rakovnik
10.10.20 0 : 1 WIN
1. Karlovy Vary 1. Karlovy Vary
Jiskra Domazlice
9 Motorlet Motorlet 7 3 2 2 15:18 -3 11 W
FK Pribram B FK Pribram B
05.09.20 0 : 3 WIN
Motorlet Motorlet
D
FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B
13.09.20 4 : 4 DRAW
Motorlet Motorlet
W
Motorlet Motorlet
19.09.20 2 : 0 WIN
Sokol Houston Sokol Houston
L
Motorlet Motorlet
03.10.20 1 : 3 LOSS
AC Sparta Prague II AC Sparta Prague II
L
Písek Písek
10.10.20 3 : 0 LOSS
Motorlet Motorlet
Admira Prague
10 SK Slavia Prague B SK Slavia Prague B 7 3 1 3 21:18 3 10 D
SK Slavia Prague B SK Slavia Prague B
13.09.20 2 : 2 DRAW
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
W
Benesov Benesov
19.09.20 2 : 5 WIN
SK Slavia Prague B SK Slavia Prague B
W
SK Slavia Prague B SK Slavia Prague B
27.09.20 5 : 0 WIN
Baník Sokolov Baník Sokolov
L
1. Karlovy Vary 1. Karlovy Vary
04.10.20 3 : 1 LOSS
SK Slavia Prague B SK Slavia Prague B
W
SK Slavia Prague B SK Slavia Prague B
11.10.20 2 : 1 WIN
FK Pribram B FK Pribram B
Stechovice
11 Kraluv Dvur Kraluv Dvur 8 2 2 4 15:22 -7 9 W
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
18.09.20 2 : 1 WIN
Rakovnik Rakovnik
L
AC Sparta Prague II AC Sparta Prague II
23.09.20 4 : 1 LOSS
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
L
Admira Prague Admira Prague
27.09.20 1 : 0 LOSS
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
L
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
03.10.20 1 : 3 LOSS
Loko Vltavin Loko Vltavin
L
Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice
10.10.20 2 : 0 LOSS
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
Baník Sokolov
12 Sokol Houston Sokol Houston 6 2 0 4 4:13 -9 6 L
Motorlet Motorlet
19.09.20 2 : 0 LOSS
Sokol Houston Sokol Houston
W
Sokol Houston Sokol Houston
23.09.20 1 : 0 WIN
Baník Sokolov Baník Sokolov
L
FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B
27.09.20 2 : 0 LOSS
Sokol Houston Sokol Houston
W
Sokol Houston Sokol Houston
04.10.20 2 : 1 WIN
Stechovice Stechovice
L
AC Sparta Prague II AC Sparta Prague II
11.10.20 4 : 1 LOSS
Sokol Houston Sokol Houston
Rakovnik
13 Stechovice Stechovice 7 2 0 5 13:12 1 6 W
Baník Sokolov Baník Sokolov
05.09.20 0 : 3 WIN
Stechovice Stechovice
L
Stechovice Stechovice
12.09.20 1 : 2 LOSS
1. Karlovy Vary 1. Karlovy Vary
W
FK Pribram B FK Pribram B
20.09.20 1 : 4 WIN
Stechovice Stechovice
L
Sokol Houston Sokol Houston
04.10.20 2 : 1 LOSS
Stechovice Stechovice
L
FC Viktoria Plzen B FC Viktoria Plzen B
11.10.20 2 : 1 LOSS
Stechovice Stechovice
SK Slavia Prague B
14 Rakovnik Rakovnik 8 2 0 6 9:18 -9 6 L
Rakovnik Rakovnik
12.09.20 3 : 4 LOSS
Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice
L
Kraluv Dvur Kraluv Dvur
18.09.20 2 : 1 LOSS
Rakovnik Rakovnik
L
Rakovnik Rakovnik
26.09.20 0 : 3 LOSS
Benesov Benesov
W
Baník Sokolov Baník Sokolov
03.10.20 1 : 2 WIN
Rakovnik Rakovnik
L
Rakovnik Rakovnik
10.10.20 0 : 1 LOSS
1. Karlovy Vary 1. Karlovy Vary
Sokol Houston
15 FK Pribram B FK Pribram B 7 1 0 6 5:19 -14 3 L
FK Pribram B FK Pribram B
05.09.20 0 : 3 LOSS
Motorlet Motorlet
L
FK Pribram B FK Pribram B
20.09.20 1 : 4 LOSS
Stechovice Stechovice
L
AC Sparta Prague II AC Sparta Prague II
27.09.20 3 : 0 LOSS
FK Pribram B FK Pribram B
L
FK Pribram B FK Pribram B
03.10.20 1 : 4 LOSS
Písek Písek
L
SK Slavia Prague B SK Slavia Prague B
11.10.20 2 : 1 LOSS
FK Pribram B FK Pribram B
Loko Vltavin
16 Baník Sokolov Baník Sokolov 6 0 0 6 1:23 -22 0 L
Baník Sokolov Baník Sokolov
05.09.20 0 : 3 LOSS
Stechovice Stechovice
L
AC Sparta Prague II AC Sparta Prague II
13.09.20 10 : 0 LOSS
Baník Sokolov Baník Sokolov
L
Sokol Houston Sokol Houston
23.09.20 1 : 0 LOSS
Baník Sokolov Baník Sokolov
L
SK Slavia Prague B SK Slavia Prague B
27.09.20 5 : 0 LOSS
Baník Sokolov Baník Sokolov
L
Baník Sokolov Baník Sokolov
03.10.20 1 : 2 LOSS
Rakovnik Rakovnik
Kraluv Dvur
Promotion Playoffs
Relegation
# Team G W D L G GD PT Form Next
Group B
1 Sokol Zapy Sokol Zapy 8 6 1 1 22:13 9 19 W
Sokol Zapy Sokol Zapy
13.09.20 2 : 1 WIN
FK Pardubice B FK Pardubice B
W
Sokol Brozany Sokol Brozany
20.09.20 0 : 1 WIN
Sokol Zapy Sokol Zapy
W
Sokol Zapy Sokol Zapy
27.09.20 3 : 0 WIN
FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B
L
FK Chlumec NC FK Chlumec NC
04.10.20 2 : 0 LOSS
Sokol Zapy Sokol Zapy
W
Sokol Zapy Sokol Zapy
11.10.20 3 : 1 WIN
TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici
Bohemians Praha 1905 B
2 FK Chlumec NC FK Chlumec NC 8 6 0 2 19:8 11 18 L
Prepere Prepere
12.09.20 2 : 1 LOSS
FK Chlumec NC FK Chlumec NC
W
FK Chlumec NC FK Chlumec NC
20.09.20 4 : 1 WIN
FK Dukla Praha B FK Dukla Praha B
W
TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice
26.09.20 1 : 2 WIN
FK Chlumec NC FK Chlumec NC
W
FK Chlumec NC FK Chlumec NC
04.10.20 2 : 0 WIN
Sokol Zapy Sokol Zapy
W
FK Pardubice B FK Pardubice B
10.10.20 0 : 1 WIN
FK Chlumec NC FK Chlumec NC
Zbuzany 1953
3 Prepere Prepere 8 5 1 2 20:14 6 16 W
Prepere Prepere
12.09.20 2 : 1 WIN
FK Chlumec NC FK Chlumec NC
L
TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici
19.09.20 1 : 0 LOSS
Prepere Prepere
W
Prepere Prepere
26.09.20 2 : 0 WIN
Slovan Velvary Slovan Velvary
L
Slovan Liberec II Slovan Liberec II
04.10.20 4 : 2 LOSS
Prepere Prepere
W
Prepere Prepere
10.10.20 4 : 1 WIN
Bohemians Praha 1905 B Bohemians Praha 1905 B
FK Teplice B
4 Zbuzany 1953 Zbuzany 1953 8 5 0 3 15:13 2 15 W
Zbuzany 1953 Zbuzany 1953
12.09.20 3 : 0 WIN
Bohemians Praha 1905 B Bohemians Praha 1905 B
L
FK Pardubice B FK Pardubice B
20.09.20 3 : 2 LOSS
Zbuzany 1953 Zbuzany 1953
W
Zbuzany 1953 Zbuzany 1953
26.09.20 2 : 0 WIN
FK Jablonec B FK Jablonec B
L
Sokol Brozany Sokol Brozany
04.10.20 3 : 0 LOSS
Zbuzany 1953 Zbuzany 1953
W
Zbuzany 1953 Zbuzany 1953
10.10.20 3 : 1 WIN
FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B
FK Chlumec NC
5 FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B 8 5 0 3 16:15 1 15 W
FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B
13.09.20 4 : 1 WIN
Slovan Velvary Slovan Velvary
W
Slovan Liberec II Slovan Liberec II
18.09.20 3 : 4 WIN
FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B
W
FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B
27.09.20 1 : 0 WIN
Bohemians Praha 1905 B Bohemians Praha 1905 B
L
FK Jablonec B FK Jablonec B
03.10.20 2 : 1 LOSS
FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B
L
Zbuzany 1953 Zbuzany 1953
10.10.20 3 : 1 LOSS
FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B
FK Dukla Praha B
6 Slovan Liberec II Slovan Liberec II 8 4 1 3 26:21 5 13 W
FK Jablonec B FK Jablonec B
12.09.20 2 : 5 WIN
Slovan Liberec II Slovan Liberec II
L
Slovan Liberec II Slovan Liberec II
18.09.20 3 : 4 LOSS
FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B
D
FK Teplice B FK Teplice B
27.09.20 3 : 3 DRAW
Slovan Liberec II Slovan Liberec II
W
Slovan Liberec II Slovan Liberec II
04.10.20 4 : 2 WIN
Prepere Prepere
W
FK Dukla Praha B FK Dukla Praha B
11.10.20 0 : 4 WIN
Slovan Liberec II Slovan Liberec II
FK Pardubice B
7 Sokol Brozany Sokol Brozany 8 4 1 3 14:12 2 13 L
TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice
12.09.20 2 : 0 LOSS
Sokol Brozany Sokol Brozany
L
Sokol Brozany Sokol Brozany
20.09.20 0 : 1 LOSS
Sokol Zapy Sokol Zapy
W
FK Pardubice B FK Pardubice B
27.09.20 0 : 1 WIN
Sokol Brozany Sokol Brozany
W
Sokol Brozany Sokol Brozany
04.10.20 3 : 0 WIN
Zbuzany 1953 Zbuzany 1953
W
Sokol Brozany Sokol Brozany
11.10.20 3 : 1 WIN
FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B
Slovan Velvary
8 Slovan Velvary Slovan Velvary 8 3 2 3 19:18 1 13 L
FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B
13.09.20 4 : 1 LOSS
Slovan Velvary Slovan Velvary
D
Slovan Velvary Slovan Velvary
19.09.20 1 : 1 DRAW
FK Teplice B FK Teplice B
L
Prepere Prepere
26.09.20 2 : 0 LOSS
Slovan Velvary Slovan Velvary
W
Slovan Velvary Slovan Velvary
03.10.20 3 : 1 WIN
FK Dukla Praha B FK Dukla Praha B
D
TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice
10.10.20 2 : 2 DRAW
Slovan Velvary Slovan Velvary
Sokol Brozany
9 FK Jablonec B FK Jablonec B 7 4 0 3 13:13 -1 12 W
Slovan Velvary Slovan Velvary
05.09.20 0 : 2 WIN
FK Jablonec B FK Jablonec B
L
FK Jablonec B FK Jablonec B
12.09.20 2 : 5 LOSS
Slovan Liberec II Slovan Liberec II
W
Bohemians Praha 1905 B Bohemians Praha 1905 B
20.09.20 0 : 1 WIN
FK Jablonec B FK Jablonec B
L
Zbuzany 1953 Zbuzany 1953
26.09.20 2 : 0 LOSS
FK Jablonec B FK Jablonec B
W
FK Jablonec B FK Jablonec B
03.10.20 2 : 1 WIN
FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B
TJ Sokol Živanice
10 TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice 8 3 2 3 19:17 2 12 W
TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice
12.09.20 2 : 0 WIN
Sokol Brozany Sokol Brozany
W
FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B
20.09.20 0 : 2 WIN
TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice
L
TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice
26.09.20 1 : 2 LOSS
FK Chlumec NC FK Chlumec NC
W
TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici
03.10.20 0 : 1 WIN
TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice
D
TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice
10.10.20 2 : 2 DRAW
Slovan Velvary Slovan Velvary
FK Jablonec B
11 TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici 8 3 1 4 17:21 -4 10 D
FK Teplice B FK Teplice B
11.09.20 2 : 2 DRAW
TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici
W
TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici
19.09.20 1 : 0 WIN
Prepere Prepere
L
FK Dukla Praha B FK Dukla Praha B
25.09.20 3 : 1 LOSS
TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici
L
TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici
03.10.20 0 : 1 LOSS
TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice
L
Sokol Zapy Sokol Zapy
11.10.20 3 : 1 LOSS
TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici
FC Hradec Kralove B
12 FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B 8 2 2 4 17:21 -4 9 W
FK Dukla Praha B FK Dukla Praha B
13.09.20 1 : 6 WIN
FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B
L
FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B
20.09.20 0 : 2 LOSS
TJ Sokol Živanice TJ Sokol Živanice
L
Sokol Zapy Sokol Zapy
27.09.20 3 : 0 LOSS
FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B
D
FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B
04.10.20 2 : 2 DRAW
FK Pardubice B FK Pardubice B
L
Sokol Brozany Sokol Brozany
11.10.20 3 : 1 LOSS
FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B
TJ Jiskra Usti nad Orlici
13 FK Pardubice B FK Pardubice B 8 2 1 5 13:16 -3 8 L
Sokol Zapy Sokol Zapy
13.09.20 2 : 1 LOSS
FK Pardubice B FK Pardubice B
W
FK Pardubice B FK Pardubice B
20.09.20 3 : 2 WIN
Zbuzany 1953 Zbuzany 1953
L
FK Pardubice B FK Pardubice B
27.09.20 0 : 1 LOSS
Sokol Brozany Sokol Brozany
D
FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B
04.10.20 2 : 2 DRAW
FK Pardubice B FK Pardubice B
L
FK Pardubice B FK Pardubice B
10.10.20 0 : 1 LOSS
FK Chlumec NC FK Chlumec NC
Slovan Liberec II
14 FK Dukla Praha B FK Dukla Praha B 8 2 1 5 17:26 -9 8 L
FK Dukla Praha B FK Dukla Praha B
13.09.20 1 : 6 LOSS
FC Hradec Kralove B FC Hradec Kralove B
L
FK Chlumec NC FK Chlumec NC
20.09.20 4 : 1 LOSS
FK Dukla Praha B FK Dukla Praha B
W
FK Dukla Praha B FK Dukla Praha B
25.09.20 3 : 1 WIN
TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici
L
Slovan Velvary Slovan Velvary
03.10.20 3 : 1 LOSS
FK Dukla Praha B FK Dukla Praha B
L
FK Dukla Praha B FK Dukla Praha B
11.10.20 0 : 4 LOSS
Slovan Liberec II Slovan Liberec II
FK Mlada Boleslav B
15 FK Teplice B FK Teplice B 7 0 3 4 21:30 -9 5 L
FK Chlumec NC FK Chlumec NC
06.09.20 4 : 0 LOSS
FK Teplice B FK Teplice B
D
FK Teplice B FK Teplice B
11.09.20 2 : 2 DRAW
TJ Jiskra Usti nad Orlici TJ Jiskra Usti nad Orlici
D
Slovan Velvary Slovan Velvary
19.09.20 1 : 1 DRAW
FK Teplice B FK Teplice B
D
FK Teplice B FK Teplice B
27.09.20 3 : 3 DRAW
Slovan Liberec II Slovan Liberec II
L
Bohemians Praha 1905 B Bohemians Praha 1905 B
05.10.20 2 : 0 LOSS
FK Teplice B FK Teplice B
Prepere
16 Bohemians Praha 1905 B Bohemians Praha 1905 B 8 1 0 7 4:14 -10 3 L
Zbuzany 1953 Zbuzany 1953
12.09.20 3 : 0 LOSS
Bohemians Praha 1905 B Bohemians Praha 1905 B
L
Bohemians Praha 1905 B Bohemians Praha 1905 B
20.09.20 0 : 1 LOSS
FK Jablonec B FK Jablonec B
L
FK Mlada Boleslav B FK Mlada Boleslav B
27.09.20 1 : 0 LOSS
Bohemians Praha 1905 B Bohemians Praha 1905 B
W
Bohemians Praha 1905 B Bohemians Praha 1905 B
05.10.20 2 : 0 WIN
FK Teplice B FK Teplice B
L
Prepere Prepere
10.10.20 4 : 1 LOSS
Bohemians Praha 1905 B Bohemians Praha 1905 B
Sokol Zapy
Promotion Playoffs
Relegation
Show more

Show more

Cfl tournament held by Czech Republic.

On 777score.mu portal you can get football schedule and Cfl (Czech Republic) live matches.

Schedule of following football matches - Cfl (Czech Republic):
Písek - Stechovice (23.10.2020 12:00)
Loko Vltavin - 1. Karlovy Vary (24.10.2020 04:15)
Zbuzany 1953 - FK Teplice B (24.10.2020 04:15)

Follow Cfl (Czech Republic) live standings, discover match results, team statistics in real time and watch football online at 777score.mu.